KDO JE AKTIVNÍ OBČAN?

Kdo je považován za aktivního občana? Pokud se aspoň v jedné odpovědi najdete, pak je tento kurz je určený právě vám.
  1. AKTIVNÍ POLITIK: Jste politik, který se zajímá o otázky městské mobility? Blíží se volby a pokud chcete prohloubit své znalosti v dané oblasti, pak je určen právě VÁM. Aktuální informace jsou základem, ale jen skutečně chytří lídři je umějí použít jako výhodu v nadcházejících volbách.  Příkladem může být náměstek primátora ze slovinské Ljublani.
  2. AKTIVNÍ ÚŘEDNÍK: Jste koordinátorem městské mobility, nebo vedoucí odboru dopravy, případně jiný zaměstnanec úřadu, který má danou agendu na starosti? Chcete se dozvědět více o městské mobilitě? Možná už jste s tématem seznámený, možná dokonce vaše město už má svůj plán městské mobility, ale svět se stále vyvíjí a informace jsou stále nové a nové.
  3. AKTIVNÍ ZÁSTUPCE FIRMY: Pracujete ve firmě, která výrazným způsobem ovlivňuje mobilitu ve městě? Chcete se dozvědět více o dané problematice, či o firemních plánech mobility? Pak je kurz určen právě vám.
  4. AKTIVNÍ OBČAN: Jste občan, který se chce angažovat v dané oblasti? Je jedno, zda pracujete ve státních, či krajských organizacích, nebo v neziskové sféře. Jednoduše se zajímáte o danou problematiku a chcete být v obraze? Pak je kurz určen právě vám.