9. - 10. 4. 2019
Chytrá a zdravá doprava ve městech - Plzeň

Termín konference se blíží, program je téměř naplněn a plní se také registrace. Pokud jste se ještě nerozhodli, nahlédněte, co vás čeká, a registraci již neodkládejte.

Nenechte si ujít skvělé prezentace z různých koutů Evropy. V prvním bloku nám, mimo jiné, Frank Uekermann představí dopravní koncept města Freiburgu, Marek Zděradička otevře diskusi na téma "Metro S – Vlaky pod Prahou", stále jednáme se zástupci evropského zeleného města roku 2016 – Lublaní, a čekají vás další zajímaví hosté.

Nenechte si ujít prezentaci Vojty Novotného „Proč má veřejná správa podporovat preferenci veřejné dopravy?", preferenční opatření v praxi představí Josef Veselý a Jürgen Krimmling.

A ani marketingový blok nezůstane pozadu – konkrétní kampaně představí Michael Beer a Ondřej Kubala, Hubert Joseph-Antoine bude mluvit o využití průzkumů k pochopení našich zákazníků.

O vyvažování příjmů a atraktivnosti tarifů bude mluvit Gerhard Probst a zkušenosti z reálného provozu MHD zdarma představí Argo Verk.

Jak vidíte, program je velmi atraktivní, tak neváhejte a navštivte 5. ročník konference Chytrá a zdravá doprava v Plzni.

Více na stránkách konference.

Modul: Akce