30. 1. 2019
Integrované plánování a management v kontextu evropských iniciativ Smart City

Zasíláme program a odkaz na registraci na specializovaný workshop pod záštitou EIP-SCC (European Innovation Partnership on Smart Cities and Communities) s názvem:Integrované plánování a management v kontextu evropských iniciativ Smart City, který se bude na konci měsíce konat v Brně.

Workshop se uskuteční dne 30.1.2019 v časovém rozmezí od 8:00 do přibližně 14:00 v 5. patře Knihovny Jiřího Mahena na Kobližné 4. Program workshopu naleznete v příloze. Vaši případnou registraci na workshop prosím proveďte na následujícím odkazu: https://www.surveymonkey.com/r/workshopscbrno. Kapacita workshopu je omezena na 25 osob. Jednacím jazykem je angličtina.

Dne 23.1.2019 budou registrovaným účastníkům zaslány podklady, aby diskuze na místě byla co nejefektivnější.

Workshop je určen pro všechny zainteresované stakeholdery tématiky Smart City (politickou reprezentaci, zástupce magistrátu, vedení městských společností a agentur, manažery Smart City a obecně další stakeholdery regionálního rozvoje) a jeho cílem je diskutovat, otestovat a vylepšit celoevropský soubor doporučení pro rozvoj tématiky Smart City s názvem: „Smart City Guidence Package for Integrated Planning and Management“. Jedná se tak o unikátní možnost přímo ovlivnit doporučení pro platformu EIP-SCC (https://eu-smartcities.eu/) zřízenou Evropskou komisí za účelem rozvoje Smart City napříč EU. Brno je v pořadí 5. městem, kde se tento workshop uskuteční.

 

V případě jakýchkoliv dotazů prosím neváhejte kontaktovat pana Jiřího Marka (marek.jiri@brno.cz), který Vám podá bližší informace.

Předběžný program jednání

Proposed Agenda_SCGP_Worskhop Brno.pdf (444 kB)
Modul: Akce