Agenda 2020

BŘEZEN 2020
  • 2. 3. Valašské Meziříčí, 12:51
  • 3. 3. Praha, 11:15 Města budoucnosti (nábřeží naproti Národnímu divadlu), 12:45 MŽP, 14:00 MZd
  • 4. 3. Brno, CDV, 10:30
  • 4. 3. Praha, 19:00 reSITE
  • 6. 3. Jihlava, 8:00
  • 9. 3. Leština, 14:00
  • 11. 3. Příkazy, 9:00
  • 12. 3. Praha, 13:50
  • 19. 3. Videokonference - valná hromada
  • 20. 3. Videokonference - workshop: představení aktivit spolku
  • 23. 3. Videokonference: 9:30 - EIT Urban Mobility
  • 24. 3. Videokonference: 9:30 - Škoda auto Digilab - https://us04web.zoom.us/j/926540363
  • 30. 3. Videokonference: 10.00, MA21
  • 31. 3. 9:00 Telekonference národních koordinátorů ETM

DUBEN 2020
  • 21. 4.2020 – Liberec
  • 23. 4. - 24. 4. Akce České silniční společnosti, prezentace
  • 27. - 28. 4. Toulcův dvůr,  Praha, Česko-německý fond budoucnosti
  • 27. 4. možná Olomouc

KVĚTEN 2020
  • 7. 5. Hranice, 10.00
  • 15. 5. Zlaté Hory (Hotel U Pekina)
  • 25. 5.  možná Olomouc

ČERVEN 2020
  • 2. 6. 13:00 AV ČR, Smart mobility – tušení souvislostí?
  • 2. - 5. 6. VeloCity, Ljublana
  • 3. - 5. 6. URBIS, Brno
  • 12. 6. propagační jízda po Moravské stezce (z Rudy nad Moravou až do Olomouce)
  • 23. 6. Liberec


ŘÍJEN 2020
  • 1. 10. konference Města budoucnosti
  • 7. - 9. 10. Velké Karlovice, mezinárodní konference


HISTORIE

LEDEN 2020

  • 7. 1. České Budějovice, 13:00 kraj, 15:00 Magistrát
  • 8. 1. Praha, 9:00, MMR, koordinační centrum EuroVelo
  • 9. 1. Moravská Třebová
  • 10. 1. Praha, Opatovické 28, 10:00, Heinrich-Böll-Stiftung e. V.
  • 13. 1. Jihlava. 10:30 - kraj Vysočina; 12:15 město (restaurace Tři Knížata)
  • 14. 1. Olomouc, 9:30 a NextBike 14:00
  • 15. 1. Uherské Hradiště, 10:45
  • 16. - 17. 1. Brno, Regiontour
  • 20. 1. 9:00, Olomoucký kraj, 13:00 Zlínský kraj
  • 21. 1. - 24. 1. Paříž (Světová silniční společnost - příprava na kongres Praha 2023).
  • 22. 1. Praha, Setkání PS SC MMR
  • 27. 1. Praha, 13:00
  • 28. 1. Varšava, CEUTP
  • 28. 1. Bludov
  • 29. 1. Praha, Passer Invest, 10:00, Želetavská 1525/1, 12:00 setkání s HK krajem, 16:00 gymnazium, Olomouc
  • 30. 1. Olomouc, jednání v Olomouckém kraji
  • 31. 1. Praha, FD ČVUT

ÚNOR 2020
  • 4. 2. Praha, prezentace STUŽ
  • 5. 2. Brno - BKB, CB CZ
  • 6. 2. Praha, Messenger
  • 7. 2. Praha, Velvyslanectví Dánska
  • 12. 2. Liberec a Turnov
  • 13. 2. Praha, 10:45 MHMP, 13:00 ABF, HW, Nadace Partnerství, Domažlicko
  • 14. 2. Praha, HW - Kraj Vysočina
  • 17. 2. Zábřeh, 10:00, Čarodějnická trasa
  • 18. 2. Uničov, přípravná schůzka
  • 19. 2. Prostějovsko
  • 20. 2. Mladá Boleslav, PUMM, 10 hod. ve velké zasedací místnosti, Komenského nám. 61 v Mladé Boleslavi. 14:00 Deník, 15:00 Příbramská charta
  • 21. 2. Písek - České Budějovice
  • 25. 2. Olomoucký kraj, téma značení, 9:00 hod. na KÚOK, budova RCO - 10. patro., od 13:00 hodin v zasedací místnosti ve 14. patře v budově RCO.
  • 25. 2. Praha - schůzka k Evropskému týdnu mobility
  • 26. 2. Webinář „Pratical tips to transform parking lots in your neighbourhood - small and big scale“, Metamorphosis
  • 27. 2. Uničov
  • 28. 2. Lukavice, 10:30
  • 28. 2. Olomouc, jednání o Bánskobystrickém kraji
  • 28. 2. Olomouc, jednání s Automatem
  • 28. 2. Praha, jednání k nabíjecí infrastruktuře pro elektrokola