Novinky Čistou stopou Prahou: Jak si objednat privátního řidiče.

28. 06. 2019

Nové video projektu Čistou stopou Prahou poukazuje na fakt, že každý Pražan může mít s nadsázkou osobního řidiče, cestovat levně a hlavně ekologicky. A jen za 10 korun denně. 

Další novinky z projektu Čistou stopou Prahou

KVALITU VZDUCHU OVLIVŇUJE KAŽDÝ Z NÁS

Na 2. červen připadl Mezinárodní den čistého ovzduší. Doprava v Praze může za více než 70 % emisí, které ho znečišťují, a tak vyvstává řada otázek: Jezdit autem? A když ano, jak často? A ekologičtějším, ale dražším, nebo naopak? Anebo dát přednost MHD, jízdě na kole, chůzi – či jejich kombinaci? Odpovědět si musí každý sám.

klimatický závazek Prahy

EMISE Z AUT ZABÍJEJÍ

Nehody na silnicích přitahují fotografy a celé televizní štáby, pomalé umírání za zdmi nemocnic skoro nikoho. Jak na tom Praha a ČR opravdu je?

Zobrazit článek

NOVÁ STRATEGIE METRA

Víte, že metro a městská železnice si někdy nesmyslně konkurují? Do budoucna je naopak třeba dosáhnout synergického efektu.

Zobrazit článek

SUPER PRO CHODCE

Přijít na přechod a mít tam automaticky zelenou? Na preference některých druhů dopravy jsme už zvyklí, ale toto je novinka pro chodce.

Zobrazit článek

STOP CHAOSU 

Praha a Lime mají recept, jak zamezit divokým jízdám a pohozeným koloběžkám na chodnících. Co je červená a zelená zóna?

Zobrazit článek

Článek vznikl ve spolupráci NaKole z.s. a Partnerství pro městskou mobilitu z.s., za podpory a spolufinancování z prostředků Ministerstva životního prostředí České republiky. Text nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.


Štítky: Kampaně (Občan, tag35)

Aktuality