Upoutávka: Konference Chytrá a zdravá doprava ve městech

06. 12. 2016

4. ročník mezinárodní odborné konference Chytrá a zdravá doprava ve městech už se blíží. Proběhne ve dnech 4.-5. dubna 2017. V názvu konference je sice dnes tolik oblíbené a používané slovo "chytrá", ale stejně zde budou řešeny hlavně otázky městské mobility, kam "smart" patří. Svým způsobem se jedná o další tématickou konferenci Města s dobrou adresou. Konference se tak stane i výbornou příležitostí seznámit organizátory konference s danou iniciativou.

Vždyť klíčovým tématem bude Mobilita jako služba (MAAS). Přednášející nabídnou různé pohledy na řešení tohoto tématu. Novinkou tohoto ročníku bude panelová diskuze za účasti vybraných odborníků právě k oblasti MAAS.

Bude se mluvit na tato témata:
– Mobilita jako služba
– Udržitelná mobilita
– Urbanismus a veřejná doprava

Sdílet své zkušenosti přijedou opět skvělí experti. Program je téměř uzavřen a Vy se můžete těšit mimo jiné na profesora Udo J. Beckera (Univerzita Drážďany), Vojtěcha Novotného (ČVUT, ROPID), Todda Litmana (Victoria Transport Policy Institute), Rasmuse Lindholma (ERTICO – ITS Europe), Rogera Vahnberga (Västtrafik) nebo náměstkyni primátorky hlavního města Prahy Petru Kolínskou.

Aktuality