ČPA se stala členem Evropské parkovací asociace

24. 01. 2017

23. ledna Česká parkovací asociace (ČPA) obdržela tuto zprávu ze sekretariátu Evropské parkovací asociace v tomto znění:

"thank you for getting in contact. It with great pleasure to inform you that at their meeting last week Friday January 20, 2017 the EPA board have formally approved your application for membership and welcome you as a full member of the EPA. So please feel free to announce your membership on your website."

Byl tak dokončen proces, který zahájili v dubnu 2013 čtyři zakládající členové České parkovací asociace. ČPA tak dokázala naplnit jeden ze svých základních cílů.

Do EPA vstupuje ČPA v okamžiku, kdy již má co nabídnout. Nepřichází pouze čerpat zkušeností, ale přináší také vlastní projekty a vlastní mnohaletou práci. 

ČPA vznikla s vizí dobré komunikace. I v naší zemi jsou projekty a řešení, které jsou hodné 21. století. Jenom nějak nedokážeme si tyto užitečné informace vzájemně předávat. Předávání informací a výměnu zkušeností za nás neudělá sebelepší HI-TECH technologie. Ta vždy bude jen pomocným nástrojem. Předávání a výměnu zkušeností musíme vždy iniciovat sami a sami musíme chtít se o toto podělit. 

S touto vizi vstupuje ČPA do asociace, která zde pracuje již 44 let. Asociace zahrnující 23 národních asociací a zajišťující správu více než 41 mil. parkovacích stání. Parkovací služby v Evropě zaměstnávají 500 000 osob. ČPA je na začátku další fáze své innosti.

První ucelené informace o parkování v Evropě budou představeny na 4. konferenci České parkovací asociace, kterou připravujeme na v Hotelu Luna, Ledeč nad Sázavou 25. až 27. dubna 2017.

Aktuality